Vítejte v Beskydech,


rádi bychom Vás přivítali na webu Ubytování Soláň penzionu U veselé lišky v obci   Hutisko-Solanec. 

Penzion je rodinného typu s důrazem na individuální potřeby návštěvníků. Parkování je možné přímo u penzionu, stravování lze objednat po předchozí dohodě.

Součástí penzionu je útulná hospůdka U veselé lišky s kapacitou 25 osob. Můžete se těšit na příjemné domácí prostředí, jídla dle denní nabídky a letní terasu pro cca 40 osob.

V hospůdce lze také uspořádat malé oslavy.

Spolupracujeme s portálem www.booking.com, kde naleznete recenze objektu a služeb.

V objektu nepřijímáme platební karty.

Buďte u nás jako doma! 

Tým U veselé lišky

  

 

Ubytování

V současné době nabízíme ubytování v jednom třílůžkovém pokoji, ve třech čtyřlůžkových pokojích a v jednom pětilůžkovém pokoji.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, Tv, SAT a Wifi připojením

Umístění penzionu pod Soláněm

Penzion se nachází v nádherném údolí pod vrcholem Soláně, které v letním období vybízí k výletům do neporušené přírody, v zimním období pak návštěvou lyžařských areálů. 

O Valašsku a Beskydech

Na Valašsku se nachází spousta krásných a zajímavých míst, která můžete navštívit. Asi nejzajímavější je Valašské muzeum v přírodě, Pustevny na Radhošti se sochou Radegasta, zvonice na kopci Soláň a spoustu turistických tras. Více se dozvíte na stránce - Aktivity

Relax, wellness a vyžití

V okolí penzionu najdete několik zařízení nabízející wellness, fitness, tenisové kurty, koupaliště, další sporty včetně adrenalinového sjezdu z Radhoště na koloběžkách