V okolí penzionu se nachází spousta koupališť, jak přírodních, tak uměle vytvořených. Milovníci vody  v zimních měsících mají na výběr z množství krytých bazénů a také aquaparků. Některá wellness centra mají k dispozici také vnitřní bazény, vzhledem k jejich malé velikosti jsou uvedeny v sekci wellness.

 

Koupaliště Hutisko- Solanec

 

Nově rozsáhle rekonstruované koupaliště je nyní největší mezi všemi okolními obcemi. K dispozici je 43 metrů dlouhý bazén, občerstvení v restauraci, kavárně nebo zahradní restauraci.

Vzdálenost od penzionu : 3 km

 

Koupaliště Vigantice

 

Koupaliště v obci Vigantice najdete na dolním konci. Nabízí bazén dlouhý 25 m, brouzdaliště a travnatou plochu pro opalování. V areálu je také budova s WC, převlíkárnami, bufetem a posezením. Prošlo rekonstrukcí v roce 2002.

Vzdálenost od penzionu : 6 km

 

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm 

Rožnovské koupaliště v Rožnov pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům možnost ochladit se v parných letních měsících. Areál je otevřen od června do září (dle aktuálního počasí). K dispozici je zde 50 metrový rekreační bazén, 25 metrový plavecký bazén a brouzdaliště.
 
Vzdálenost od penzionu : 9 km

Krytý bazén v Rožnově pod Radhoštěm
 

 

 

Krytý bazén nabízí návštěvníkům velký plavecký bazén, dětský bazén, tobogán dlouhý 44 metrů, dámské i pánské parní lázně včetně ochlazovacích bazénků, vířivý bazén – whirlpool apod.

www.krytybazen.cz

Vzdálenost od penzionu : 9 km

 

Přehrada na Horní Bečvě

 

Rozměry vodní plochy: 4 ha, hloubka do 7 m. Sportovní vyžití: windsurfing, vodní sporty, rybolov. Travnaté břehy, pískové dno.

Vzdálenost od penzionu : 11 km

 

Koupaliště Na stanoch v Novém Hrozenkově

 

Oblíbené přírodní koupaliště nazývané „ Balaton“, byl původně štěrkopískový lom. Travnaté břehy, písčité dno s prudkým spádem. Stánek s občerstvením, hygienické zařízení, skokanský můstek pro snowboard a kajaky, parkoviště.

Vzdálenost od penzionu : 17 km

 

Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm

 

K dispozici plavecký bazén, dobrá cenová dostupnost.

www.aquafrenstat.cz

Vzdálenost od penzionu : 23 km

 

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

 

Venkovní aquapark byl zprovozněn roku 2001, je moderně vybavený, nachází se u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Návštěvníci mají možnost využít víceúčelový a plavecký bazén a dětský bazén, tobogán dlouhý 60 m., skluzavku, masážní trysky, vodní hřib apod. K dispozici je též prostor na stolní tenis, beach- volejbalové hřiště a dětské hřiště.

www.aquafrenstat.cz

Vzdálenost od penzionu : 23 km

 

Přehrada Bystřička

 

 


Nádrž na potoku Bystřička v zalesněném kopcovitém terénu asi 7 km jihovýchodně od Valašského Meziříčí. Má rozlohu 37 ha. Stánky s občerstvením, restaurace, hotely, hygienická   zařízení v okolních rekreačních objektech a kempech, půjčovna loděk, letní kino.

Vzdálenost od penzionu : 25 km

 

Aquapark a krytý bazén Valašské Meziříčí

 

K dispozici je 25 m dlouhý plavecký bazén s šesti drahami, relaxační bazén s řadou masážních prvků, 92 metrů dlouhý tobogán, vířivka, vodní chrliče, různé druhy saun, masáže, solárium, dětské brouzdaliště, miniskluzavka apod.

www.bazenvm.cz

Vzdálenost od penzionu : 27 km